O firmie

Szanowni Państwo !

Nazywam się Piotr Piątek – jestem założycielem firmy Sonus Aureus (łac. Złoty Dźwięk) – firmy, która postawiła sobie za cel budowę sprzętu audio zapewniającego możliwie najlepszą jakość odtwarzanego materiału muzycznego przy dużej funkcjonalności i niezawodności tego sprzętu.

Od najmłodszych lat interesowałem się muzyką – zarówno klasyczną jak i rockową. Od najmłodszych lat było też dla mnie jasne, że istnieje przepaść jakościowa pomiędzy muzyką słuchaną np. w filharmonii, a muzyką odtwarzaną za pomocą najlepszego nawet sprzętu technicznego. Moim zdaniem, np. większość wzmacniaczy nie oddaje w pełni wrażeń słuchowych jakimi możemy się cieszyć w salach koncertowych.

Jako osoba zawodowo i prywatnie zajmująca się elektrotechniką i elektroniką budowałem liczne wersje wzmacniaczy elektroakustycznych poszukując układu, zapewniającego najwyższy możliwy stopień naturalności w odtwarzaniu sygnału muzycznego – bez ingerencji w charakterystykę tego sygnału. Sprzęt zapewniający „bezinwazyjne” odtwarzanie sygnału dźwiękowego osoby o audiofilskim podejściu do słuchania muzyki nazywają obrazowo „wzmacniającym drutem”. Po wielu doświadczeniach stało się dla mnie jasne, że najlepsze (moim zdaniem) wyniki można uzyskać stosując układy wzmacniające z lampami elektronowymi. W rezultacie powstał wzmacniacz lampowy SoAu-50 , który firma Sonus Aureus chciałaby Państwu zaprezentować i polecić.

Szanowni Państwo !

Firma Sonus Aureus serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. W kolejnych zakładkach znajdą Państwo informacje na temat produkowanego przez nas sprzętu, warunków sprzedaży itp.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy na prezentację i odsłuch produkowanego przez nas wzmacniacza lampowego. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania. Prosimy dzwonić, przesyłać e-mail`e, a przede wszystkim zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Prosimy przejrzeć nasze strony, przyjechać, zobaczyć, posłuchać i kupić.